Inter champion
  aqqqqqqqqqqqqq
 
List Item One
List Item Një
List Item Two
List Item Dy
List Item Three
Ish-mesfushori i Chelseat, Joe Cole, që tani është në kërkim të një skuadre të re si transfer i lirë, ka thënë se largimi i tij nga Chelsea është si pasojë e arsyeve politike. “Sezoni im për Chelsean nuk ishte i mirë, për çfarë besoj se kishte më shumë arsye politike se sa futbollistike. Më pëlqen Carlo Ancelotti dhe kam respekt të madh për të. Largimi im nuk është për shkaqe financiare dhe nuk ka të bëjë asgjë me Ancelottin. Ai më pëlqen dhe mendoj se ai është një top djalosh dhe top menaxher. Unë e doja kohën time te Chelsea dhe i dua ende tifozët, por është një tregim për ndonjë ditë tjetër dhe unë do ta tregoj. Por, tani nuk është koha për këtë”.
List Item Four
List Item Katër
DL

Add comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your message:

 
  Today, there have been 21 visitors (132 hits) on this page!  
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=