Inter champion
  azzzzzzzzzzzzzzzzzz
 
Ish-mesfushori i Chelseat, Joe Cole, qė tani ėshtė nė kėrkim tė njė skuadre tė re si transfer i lirė, ka thėnė se largimi i tij nga Chelsea ėshtė si pasojė e arsyeve politike. “Sezoni im pėr Chelsean nuk ishte i mirė, pėr ēfarė besoj se kishte mė shumė arsye politike se sa futbollistike. Mė pėlqen Carlo Ancelotti dhe kam respekt tė madh pėr tė. Largimi im nuk ėshtė pėr shkaqe financiare dhe nuk ka tė bėjė asgjė me Ancelottin. Ai mė pėlqen dhe mendoj se ai ėshtė njė top djalosh dhe top menaxher. Unė e doja kohėn time te Chelsea dhe i dua ende tifozėt, por ėshtė njė tregim pėr ndonjė ditė tjetėr dhe unė do ta tregoj. Por, tani nuk ėshtė koha pėr kėtė”.
Add comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your message:

 
  Today, there have been 21 visitors (108 hits) on this page!  
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=